Opublikowano Dodaj komentarz

DZIEŃ DZIECKA PEŁEN ATRAKCJI

Piękna, słoneczna pogoda, moc darmowych atrakcji, poczęstunek, słodycze, zabawy to wszystko czekało dla dzieci przy naszych sklepach Aljan!

Już od wczesnych godzin porannych parking przy naszym sklepie zapełnił się ogromną strefą rozrywki. Dla najmłodszych naszych klientów przygotowano szereg darmowych atrakcji, wśród których znalazły się dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, animacje, muzyka i wiele innych zabaw. Powstały także specjalne stanowiska m.in. z warsztatami plastycznymi, w których dzieci mogły malować farbkami, pisakami i kredkami.

Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszyło się stoisko malowania buziek. Dzięki wspaniałym animatorkom dzieci wychodziły ozdobione w motylki, kotki, królewny, kwiatki i super-bohaterów znanych z animowanych bajek.

Na kolejnych stanowiskach dzieci mogły nauczyć się fachu budowlanego, tzn.  wybudować dowolne konstrukcje z ogromnych klocków lub zagrać wielkimi puzzlami terenowymi w gry planszowe.

Całość dopełniały warsztaty taneczne prowadzone przez animatorkę oraz zabawy ruchowe.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia. Podczas imprezy nie zabrakło również upominków, które zostały rozdane dzieciakom z okazji ich święta. Podczas imprezy rozdawane były również słodycze, lody oraz degustacja pysznej kiełbaski z grilla.

Słoneczna pogoda oraz przygotowane przez firmę Aljan darmowe atrakcje, wywołały uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Radość towarzyszyła klientom przez cały dzień, a my już zaczynamy planować kolejną imprezę.  

Do zobaczenia za rok!!!

Dodaj komentarz