O firmie

Firma Niwex Plus powstała w 2013 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jarosławiu. Działalność poparta niemal 30 letnim doświadczeniem (wcześniej pod szyldem Niwex) składa się w 100% z polskiego kapitału. Oferujemy szeroki wachlarz produktów spożywczych i przemysłowych, a dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, zapewniamy najniższe ceny na rynku. Hasłem przewodnim naszej firmy, którego konsekwentnie trzymamy się od lat jest Tanie Kupowanie.

Początkowo firma zajmowała się jedynie detalicznym handlem produktami spożywczymi. Obecnie oferujemy również artykuły ogrodnicze, budowlane, AGD, zabawki, a także sprzedaż węgla i drewna. W 2013 roku utworzony został pierwszy sklep spożywczy w Przeworsku przy ulicy Głębokiej. Niewiele później powstały kolejne oddziały: w Jarosławiu, Przemyślu, Wiązownicy, Makowisku, Zarzeczu, Przeworsku (przy ulicy Szpitalnej) oraz w Markowej. 2016 rok to dla nas otwarcie marketu Agro Aljan – pierwszego sklepu oferującego sprzedaż akcesoriów ogrodniczych, roślin, AGD i zabawek. W 2018 roku powstał market budowlany Pszczółka oraz skład budowlany wraz ze składem węgla i drzewa. Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej działalności. W 2021 roku powstał Hotel Aljan oferujący tanie, luksusowe pokoje. Przy wybranych sklepach klienci mogą skorzystać z wybudowanych przez nas myjni samochodowych niemieckiej marki Ehrle.

Sklepy Aljan działają na terenie powiatu jarosławskiego, przeworskiego oraz przemyskiego. Dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami oraz pobliskimi rolnikami zaopatrujemy sklepy w produkty najwyższej jakości oraz codzienne świeże dostawy warzyw, owoców i mięs.

Zachowując najwyższą jakość usług, jesteśmy dystrybutorem wielu lokalnych marek. W chwili obecnej posiadamy na terenie województwa podkarpackiego kilka sklepów ogólnospożywczych, skład budowlany Agro Aljan, market budowlany Pszczółka oraz hotel w Wiązownicy. Prowadzone przez nas sklepy pod nazwą Aljan na stałe wpisały się w krajobraz powiatu jarosławskiego i stanowią jedne z najpopularniejszych jednostek handlowych w regionie.